STR-04404 DABI LED CRYSTAL WW CW - DABI LED CRYSTAL WW CW
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
|
Dvojstupňová regulácia teploty (WW, CW) + variabilná regulácia jasu. |
|
| S vypínačom | |
| Farba | transparentná |
| Materiál | plast |
| Napätie | 230 V |
| výkon | max 0,7 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 110 mm |
| Výška | 255 mm |
| Hĺbka | 110 mm |
| Svetelný tok | max 59 lm |
| Možnosť stmievania LED | ANO |
| Vyžarovací uhol | 320 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 80 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový list
Sklad dodávateľ 1442 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
6,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 7,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 7,30 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
