ABI LED CRYSTAL WW CW - Lampičky a lampy
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Dvojstupňová regulácia teploty (WW, CW) + variabilná regulácia jasu. |
STR-04403 ABI LED CRYSTAL WW CW detail výrobku
| S vypínačom | |
| Farba | transparentná |
| Materiál | plast |
| Napätie | 240 V |
| výkon | max 0,7 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 110 mm |
| Výška | 130 mm |
| Hĺbka | 110 mm |
| Svetelný tok | max 59 lm |
| Možnosť stmievania LED | ANO |
| Vyžarovací uhol | 320 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 80 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 1455 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
5,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 6,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 6,45 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
