STR-04381 ARNOLD LED 2x0,6m - ARNOLD LED 2x0,6m
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
|
Pre toto svietidlo je uvedená čistá skutočná svietivosť. |
|
| Farba | šedá |
| Materiál | Polystyren / abs |
| Objímka | G13 (na úsporný zdroj) |
| Napätie | 240 V |
| výkon | 2 x max 18 W |
| IP krytie | 65 |
| Šírka | 665 mm |
| Výška | 70 mm |
| Hĺbka | 95 mm |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 856 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
5,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 5,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 5,80 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
