ARNOLD LED 2x1,2m - Žiarivkové svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Pre toto svietidlo je uvedená čistá skutočná svietivosť. |
STR-04382 ARNOLD LED 2x1,2m detail výrobku
| Farba | šedá |
| Materiál | Polystyren / abs |
| Objímka | G13 (na úsporný zdroj) |
| Napätie | 240 V |
| výkon | 2 x max 36 W |
| IP krytie | 65 |
| Šírka | 1275 mm |
| Výška | 70 mm |
| Hĺbka | 95 mm |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový list
Sklad dodávateľ 2038 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
6,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 7,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 7,15 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
