STR-04372 ADRES LED 0,18W CW - ADRES LED 0,18W CW
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| S vypínačom | |
| Farba | chróm-lesklý / biela |
| Materiál | plast |
| Farba svetla | 6500 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 0,18 W |
| IP krytie | 44 |
| Šírka | 240 mm |
| Výška | 225 mm |
| Hĺbka | 65 mm |
| Svetelný tok | 3 x 1 lm |
| Vyžarovací uhol | 120 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 70 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový list
Sklad dodávateľ 382 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
11,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 12,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 12,90 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
