HOMER LED 0,12W CW - Záhradné svietidlá
STR-03616 HOMER LED 0,12W CW detail výrobku
| Farba | chróm-lesklý / biela |
| Materiál | nerez / plast |
| Farba svetla | 6500 K |
| Napätie | 240 V |
| výkon | 0,12 W |
| IP krytie | 44 |
| Šírka | 240 mm |
| Výška | 260 mm |
| Hĺbka | 65 mm |
| Svetelný tok | 2 x 1,5 lm |
| Vyžarovací uhol | 120 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 70 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Supercena
17,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 18,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 18,95 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
