STR-04315 SALTO 10 WHITE - SALTO 10 WHITE
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
Návod
| Farba | biela |
| Materiál | plast |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 240 V |
| výkon | max 10 W |
| IP krytie | 65 |
| Šírka | 180 mm |
| Výška | 80 mm |
| Hĺbka | 180 mm |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 2349 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
6,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 7,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 7,10 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
