SALTO PRO 10 WHITE - Pivničné, garáž
STR-04317 SALTO PRO 10 WHITE detail výrobku
| Farba | biela |
| Materiál | plast |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 240 V |
| výkon | max 10 W |
| IP krytie | 65 |
| Šírka | 180 mm |
| Výška | 90 mm |
| Hĺbka | 180 mm |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 1205 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
6,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 7,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 7,10 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
