STR-04110 CONNECTOR PS230V L WHITE - CONNECTOR PS230V L WHITE
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
Návod
| Farba | biela |
| Materiál | hliník / meď / plast |
| Napätie | 240 V |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 105 mm |
| Výška | 19 mm |
| Hĺbka | 105 mm |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 365 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
6,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 6,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 6,90 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
