CONNECTOR I WHITE - Lištovy, koľajnicový systém osvetlenia
STR-02515 CONNECTOR I WHITE detail výrobku
| Farba | biela |
| Materiál | hliník / meď / plast |
| Napätie | 240 V |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 80 mm |
| Výška | 21 mm |
| Hĺbka | 30 mm |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 2652 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
3,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 3,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 3,45 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
