STR-03975 BONO C MATCHR - BONO C MATCHR
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
Návod
| Farba | matny chrom |
| Materiál | oceľ |
| výkon | max 50 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 88 mm |
| Výška | 27 mm |
| Hĺbka | 88 mm |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 3770 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
1,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 1,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 1,70 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
