BONO C CHROME - LED žiarovky
STR-03974 BONO C CHROME detail výrobku
| Farba | chróm-lesklý |
| Materiál | oceľ |
| výkon | max 50 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 88 mm |
| Výška | 27 mm |
| Hĺbka | 88 mm |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 4717 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
1,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 1,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 1,70 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
