STR-03934 TRAMP LED 1W - TRAMP LED 1W
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
Návod
|
Doba svietenia na jedno nabitie max. 6 h. Optimálna doba nabitia 12 h, max. 15 h. |
|
| S vypínačom | |
| Farba | oranžová / čierna |
| Materiál | plast |
| Farba svetla | 6500 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 55 mm |
| Výška | 55 mm |
| Hĺbka | 165 mm |
| Svetelný tok | 90 lm |
| Vyžarovací uhol | 4 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 80 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 5359 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
3,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 3,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 3,90 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
