TUNEL LED 1W+2W - baterka, čelovka
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Doba svietenia na jedno nabitie max. 6 h. Optimálna doba nabitia 12 h, max. 15 h. |
STR-03933 TUNEL LED 1W+2W detail výrobku
| S vypínačom | |
| Farba | čierna / červená |
| Materiál | plast |
| Farba svetla | 6000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1 W + 2 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 63 mm |
| Výška | 63 mm |
| Hĺbka | 168 mm |
| Svetelný tok | 90 + 80 lm |
| Vyžarovací uhol | 4 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 80 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový list
Sklad dodávateľ 734 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
4,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 5,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 5,15 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
