STR-03932 TRAPER LED 1W+3W - TRAPER LED 1W+3W
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
Návod
|
Doba svietenia na jedno nabitie max. 6 h. Optimálna doba nabitia 12 h, max. 15 h. |
|
| S vypínačom | |
| Farba | červená / čierna |
| Materiál | plast |
| Farba svetla | 6000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1 W + 3 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 73 mm |
| Výška | 73 mm |
| Hĺbka | 205 mm |
| Svetelný tok | 90 + 120 lm |
| Vyžarovací uhol | 4 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 80 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 4066 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
5,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 6,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 6,45 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
