STR-03894 NUTKA 3V L - NUTKA 3V L
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
Návod
| Farba | biela / modrá |
| Materiál | plast |
| Napätie | 5 V |
| výkon | 0,3 W |
| IP krytie | 44 |
| Šírka | 60 mm |
| Výška | 100 mm |
| Hĺbka | 25 mm |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 996 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
6,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 7,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 7,30 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
