NUTKA 3V D - Zvončeky
STR-03893 NUTKA 3V D detail výrobku
| Farba | biela / modrá |
| Materiál | plast |
| Napätie | 5 V |
| výkon | 0,3 W |
| IP krytie | 44 |
| Šírka | 77 mm |
| Výška | 80 mm |
| Hĺbka | 35 mm |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 875 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
6,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 7,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 7,30 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
