STR-03797 TAMARA LED 20W NW - TAMARA LED 20W NW
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
Návod
|
Pre toto svietidlo je uvedená čistá skutočná svietivosť. |
|
| S vypínačom | |
| Farba | strieborná |
| Materiál | hliník / plast |
| Farba svetla | 4100 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 20 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 1200 mm |
| Výška | 14 mm |
| Hĺbka | 50 mm |
| Svetelný tok | 1280 lm |
| Možnosť stmievania LED | NE |
| Vyžarovací uhol | 120 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 82 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 1813 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
23,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 25,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 25,80 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
