TAMARA LED 15W NW - Kuchynské svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Pre toto svietidlo je uvedená čistá skutočná svietivosť. |
STR-03796 TAMARA LED 15W NW detail výrobku
| S vypínačom | |
| Farba | strieborná |
| Materiál | hliník / plast |
| Farba svetla | 4100 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 15 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 900 mm |
| Výška | 14 mm |
| Hĺbka | 50 mm |
| Svetelný tok | 960 lm |
| Možnosť stmievania LED | NE |
| Vyžarovací uhol | 120 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 82 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový list
Sklad dodávateľ 142 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
19,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 21,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 21,50 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
