STR-03778 MORGAN LED 20W WHITE NW - MORGAN LED 20W WHITE NW
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
|
Pre toto svietidlo je uvedená čistá skutočná svietivosť. |
|
| Farba | biela |
| Materiál | polykarbonát |
| Farba svetla | 4000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 20 W |
| IP krytie | 65 |
| Šírka | 300 mm |
| Výška | 195 mm |
| Hĺbka | 52 mm |
| Svetelný tok | 1760 lm |
| Možnosť stmievania LED | NE |
| Vyžarovací uhol | 160 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 84 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový list
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Supercena
18,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 20,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 20,25 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
