MORGAN LED N 5/7/10W WHITE NW - Stropné a nástenné
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Pre toto svietidlo je uvedená čistá skutočná svietivosť. |
STR-03921 MORGAN LED N 5/7/10W WHITE NW detail výrobku
|
Toto svetlo má senzor súmraku – zapína sa automaticky podľa nastavenej úrovne osvetlenia. Zostáva zapnuté, kým sa úroveň osvetlenia opäť nezvýši (napr. za úsvitu). Potom sa vypne. |
|
| Farba | biela |
| Materiál | polykarbonát |
| Farba svetla | 4000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 5/7/10 W |
| IP krytie | 65 |
| Šírka | 300 mm |
| Výška | 195 mm |
| Hĺbka | 52 mm |
| Svetelný tok | max 1000 lm |
| Možnosť stmievania LED | NE |
| Vyžarovací uhol | 160 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 81 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Supercena
23,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 25,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 25,85 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
