STR-03720 HUGO LED D 48W WHITE NW - HUGO LED D 48W WHITE NW
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
Návod
|
Pre toto svietidlo je uvedená čistá skutočná svietivosť. |
|
| Farba | biela |
| Materiál | oceľ / Polystyren |
| Farba svetla | 4100 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 48 W |
| IP krytie | 44 |
| Šírka | 595 mm |
| Výška | 35 mm |
| Hĺbka | 595 mm |
| Svetelný tok | 4800 lm |
| Možnosť stmievania LED | NE |
| Vyžarovací uhol | 115 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 82 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 415 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
29,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 32,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 32,30 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
