MINGE LED D 36W WHITE NW - Vstavané svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Pre toto svietidlo je uvedená čistá skutočná svietivosť. |
STR-04159 MINGE LED D 36W WHITE NW detail výrobku
| Farba | biela |
| Materiál | oceľ / Polystyren |
| Farba svetla | 4100 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 36 W |
| IP krytie | 44 |
| Šírka | 595 mm |
| Výška | 30 mm |
| Hĺbka | 595 mm |
| Svetelný tok | 3600 lm |
| Možnosť stmievania LED | NE |
| Vyžarovací uhol | 115 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 82 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 2170 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
19,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 21,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 21,50 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
