STR-03660 MEGAN TRA GU10 BLACK - MEGAN TRA GU10 BLACK
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
Návod
| Farba | čierna |
| Materiál | hliník / plast |
| Objímka | GU10 |
| Napätie | 240 V |
| výkon | max 35 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 54 mm |
| Výška | 140 mm |
| Hĺbka | 120 mm |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 1336 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
10,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 11,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 11,20 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
