MEGAN SPT GU10 WHITE - Bodové svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Pre vymeniteľné žiarovky GU10. Ak si zakúpite inteligentnú žiarovku, môžete svetlo ovládať pomocou telefónu alebo diaľkového ovládača. |
STR-03655 MEGAN SPT GU10 WHITE detail výrobku
| Farba | biela |
| Materiál | hliník |
| Objímka | GU10 |
| Napätie | 240 V |
| výkon | max 35 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 70 mm |
| Výška | 122 mm |
| Hĺbka | 108 mm |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový list
Sklad dodávateľ 388 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
7,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 8,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 8,60 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
