STR-03657 MEGAN DWL GU10 WHITE - MEGAN DWL GU10 WHITE
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | biela |
| Materiál | hliník |
| Objímka | GU10 |
| Napätie | 240 V |
| výkon | max 35 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 54 mm |
| Výška | 106 mm |
| Hĺbka | 54 mm |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 2877 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
5,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 6,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 6,45 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
