STR-03596 SELENA D CLEAR - SELENA D CLEAR
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
Návod
| Farba | transparentná / chróm-lesklý |
| Materiál | hliník / sklo |
| výkon | max 35 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 90 mm |
| Výška | 19 mm |
| Hĺbka | 90 mm |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 2748 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
2,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 3,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 3,00 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
