SELENA C FROSTED - LED žiarovky
STR-03597 SELENA C FROSTED detail výrobku
| Farba | matné sklo / chróm-lesklý |
| Materiál | hliník / sklo |
| výkon | max 35 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 90 mm |
| Výška | 19 mm |
| Hĺbka | 90 mm |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 1935 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
2,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 3,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 3,00 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
