STR-03510 MARKUS LED C 7W NW - MARKUS LED C 7W NW
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
Návod
|
Pre toto svietidlo je uvedená čistá skutočná svietivosť. |
|
| Farba | biela |
| Materiál | polykarbonát |
| Farba svetla | 4000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 7 W |
| IP krytie | 65 |
| Šírka | 160 mm |
| Výška | 62 mm |
| Hĺbka | 160 mm |
| Svetelný tok | 560 lm |
| Možnosť stmievania LED | NE |
| Vyžarovací uhol | 160 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 83 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 873 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
7,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 7,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 7,75 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
