MARKUS LED C 12W NW - Priemyselné svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Pre toto svietidlo je uvedená čistá skutočná svietivosť. |
STR-03511 MARKUS LED C 12W NW detail výrobku
| Farba | biela |
| Materiál | polykarbonát |
| Farba svetla | 4000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 12 W |
| IP krytie | 65 |
| Šírka | 160 mm |
| Výška | 62 mm |
| Hĺbka | 160 mm |
| Svetelný tok | 1020 lm |
| Možnosť stmievania LED | NE |
| Vyžarovací uhol | 160 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 83 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový list
Sklad dodávateľ 922 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
8,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 9,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 9,00 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
