STR-03505 HAGA GU10 BLACK - HAGA GU10 BLACK
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | čierna |
| Materiál | hliník / polykarbonát |
| Objímka | GU10 |
| Napätie | 240 V |
| výkon | max 35 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 85 mm |
| Výška | 145 mm |
| Hĺbka | 55 mm |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový list
Sklad dodávateľ 8142 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
9,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 10,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 10,75 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
