HAGA GU10 WHITE - Lištovy, koľajnicový systém osvetlenia
STR-03504 HAGA GU10 WHITE detail výrobku
| Farba | biela |
| Materiál | hliník / polykarbonát |
| Objímka | GU10 |
| Napätie | 240 V |
| výkon | max 35 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 85 mm |
| Výška | 145 mm |
| Hĺbka | 55 mm |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 2609 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
9,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 10,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 10,75 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
