STR-03246 GAWRA LED C 3W NW - GAWRA LED C 3W NW
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | matny chrom |
| Materiál | nerez / sklo / plast |
| Farba svetla | 4200 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 3 W |
| IP krytie | 67 |
| Šírka | 60 mm |
| Výška | 75 mm |
| Hĺbka | 60 mm |
| Svetelný tok | 200 lm |
| Možnosť stmievania LED | NE |
| Vyžarovací uhol | 60 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 81 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Sklad dodávateľ 1395 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
14,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 16,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 16,15 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
