GAWRA LED C 6W NW - Záhradné svietidlá
STR-03247 GAWRA LED C 6W NW detail výrobku
| Farba | matny chrom |
| Materiál | nerez / sklo / plast |
| Farba svetla | 4200 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 6 W |
| IP krytie | 67 |
| Šírka | 76 mm |
| Výška | 87 mm |
| Hĺbka | 76 mm |
| Svetelný tok | 400 lm |
| Možnosť stmievania LED | NE |
| Vyžarovací uhol | 60 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 81 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 629 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
19,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 21,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 21,50 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
