STR-03205 GOLF E14 WALNUT - GOLF E14 WALNUT
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
|
Svietidlo s vymeniteľnou žiarovkou. |
|
| S vypínačom | |
| Farba | hnedá / béžová |
| Materiál | keramika / nerez / textilom vystužený plast |
| Objímka | E14 |
| Napätie | 240 V |
| výkon | max 25 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 203 mm |
| Výška | 280 mm |
| Hĺbka | 120 mm |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový list
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Supercena
15,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 17,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 17,20 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
