GOLF E14 CHROME/WHITE - Lampičky a lampy
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Svietidlo s vymeniteľnou žiarovkou. |
STR-03544 GOLF E14 CHROME/WHITE detail výrobku
| S vypínačom | |
| Farba | chróm-lesklý / biela |
| Materiál | keramika / nerez / textilom vystužený plast |
| Objímka | E14 |
| Napätie | 240 V |
| výkon | max 25 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 190 mm |
| Výška | 265 mm |
| Hĺbka | 115 mm |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 166 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
15,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 17,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 17,20 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
