STR-02859 KATI E27 BLUE - KATI E27 BLUE
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
Návod
|
Svietidlo s vymeniteľnou žiarovkou. |
|
| S vypínačom | |
| Farba | modrá |
| Materiál | nerez / plast |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 240 V |
| výkon | max 15 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 150 mm |
| Výška | 395 mm |
| Hĺbka | 150 mm |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 158 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
9,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 10,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 10,75 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
