KATI E27 BLACK CLIP - Kancelárske svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Svietidlo s vymeniteľnou žiarovkou. |
STR-04500 KATI E27 BLACK CLIP detail výrobku
| S vypínačom | |
| Farba | čierna |
| Materiál | nerez / plast |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 240 V |
| výkon | max 15 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 145 mm |
| Výška | 360 mm |
| Hĺbka | 117 mm |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 265 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
9,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 10,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 10,75 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
