STR-02786 DORI LED ORANGE - DORI LED ORANGE
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
Návod
|
Pre toto svietidlo je uvedená čistá skutočná svietivosť. |
|
| S vypínačom | |
| Farba | oranžová |
| Materiál | nerez / plast |
| Farba svetla | 4200 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 5 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 130 mm |
| Výška | 295 mm |
| Hĺbka | 130 mm |
| Svetelný tok | 400 lm |
| Možnosť stmievania LED | NE |
| Vyžarovací uhol | 140 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 82 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 593 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
11,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 12,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 12,90 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
