DORI LED BLUE CLIP - Kancelárske svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Pre toto svietidlo je uvedená čistá skutočná svietivosť. |
STR-02867 DORI LED BLUE CLIP detail výrobku
| S vypínačom | |
| Farba | modrá |
| Materiál | nerez / plast |
| Farba svetla | 4200 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 5 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 160 mm |
| Výška | 360 mm |
| Hĺbka | 65 mm |
| Svetelný tok | 400 lm |
| Možnosť stmievania LED | NE |
| Vyžarovací uhol | 140 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 82 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 289 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
11,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 12,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 12,90 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
