STR-02632 AQUA OPAQUE BLACK - AQUA OPAQUE BLACK
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
|
Svietidlo s vymeniteľnou žiarovkou. |
|
| Farba | čierna |
| Materiál | polypropylene / polykarbonát |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 240 V |
| výkon | max 15 W |
| IP krytie | 54 |
| Šírka | 204 mm |
| Výška | 86 mm |
| Hĺbka | 204 mm |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový list
Sklad dodávateľ 169 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
5,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 6,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 6,45 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
