AQUA WALL FIXTURE WHITE - Pivničné, garáž
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Svietidlo s vymeniteľnou žiarovkou. |
STR-02371 AQUA WALL FIXTURE WHITE detail výrobku
| Farba | biela |
| Materiál | polypropylene / polykarbonát |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 240 V |
| výkon | max 26 W |
| IP krytie | 54 |
| Šírka | 246 mm |
| Výška | 85 mm |
| Hĺbka | 140 mm |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 91 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
5,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 6,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 6,40 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
