STR-02516 CONNECTOR I BLACK - CONNECTOR I BLACK
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
Návod
| Farba | čierna |
| Materiál | hliník / meď / plast |
| Napätie | 240 V |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 80 mm |
| Výška | 21 mm |
| Hĺbka | 30 mm |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 541 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
3,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 3,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 3,45 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
