STR-02436 TRACK 1M WHITE - TRACK 1M WHITE
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Farba | biela |
| Materiál | hliník / meď / plast |
| Napätie | 240 V |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 1000 mm |
| Výška | 22 mm |
| Hĺbka | 36 mm |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový list
Sklad dodávateľ 2101 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
7,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 8,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 8,60 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
