TRACK 2M WHITE - Lištovy, koľajnicový systém osvetlenia
STR-02439 TRACK 2M WHITE detail výrobku
| Farba | biela |
| Materiál | hliník / meď / plast |
| Napätie | 240 V |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 2000 mm |
| Výška | 22 mm |
| Hĺbka | 36 mm |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 306 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
19,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 21,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 21,50 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
