STR-02372 AQUA WALL FIXTURE BLACK - AQUA WALL FIXTURE BLACK
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
|
Svietidlo s vymeniteľnou žiarovkou. |
|
| Farba | čierna |
| Materiál | polypropylene / polykarbonát |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 240 V |
| výkon | max 26 W |
| IP krytie | 54 |
| Šírka | 246 mm |
| Výška | 85 mm |
| Hĺbka | 140 mm |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 3 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
5,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 6,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 6,40 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
