STR-00030 T8 LED EMI 18W NW 1,2 - T8 LED EMI 18W NW 1,2
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
Návod
| Materiál | sklo / plast |
| Objímka | G13 (na úsporný zdroj) |
| Farba svetla | 4000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 18 W |
| Šírka | 1200 mm |
| Výška | 26 mm |
| Hĺbka | 26 mm |
| Svetelný tok | 1800 lm |
| Možnosť stmievania LED | NE |
| Vyžarovací uhol | 320 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 82 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 648 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
3,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 3,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 3,70 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
