T8 LED EMI 9W CW 0,6 - LED žiarovky
STR-00029 T8 LED EMI 9W CW 0,6 detail výrobku
| Materiál | sklo / plast |
| Objímka | G13 (na úsporný zdroj) |
| Farba svetla | 6400 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 9 W |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 26 mm |
| Hĺbka | 26 mm |
| Svetelný tok | 920 lm |
| Možnosť stmievania LED | NE |
| Vyžarovací uhol | 320 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 82 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 690 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
2,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 2,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 2,85 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
