Rab-76071 - Froggo
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
|
Kolekcia detských svietidiel so vzorkou žabky. |
|
| Farba | biela / multicolor |
| Materiál | plast |
| Farba svetla | 6000 K |
| Napätie | 3 V |
| výkon | LED 0,3 W |
| IP krytie | 20 |
| Hĺbka | 42 mm |
| Priemer | 100 mm |
| Svetelný tok | 5 lm |
| Záruka | 5 rokov |
| Výrobca | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 10 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
4,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 5,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 5,95 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
