Rab-71100 - Hopply
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
|
Svietidlo na stenu. Je možné prepínať na 3000K alebo 4000K. |
|
|
Roztomilé detské svietidlá so vzorkou zajačikov. Krásny doplnok do detskej izby. |
|
| Farba | biela / multicolor |
| Farba svetla | 3000/4000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | LED 9 W |
| IP krytie | 20 |
| Hĺbka | 47 mm |
| Priemer | 120 mm |
| Svetelný tok | 800 lm |
| Záruka | 5 rokov |
| Výrobca | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 168 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
17,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 23,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 23,00 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
